Yamaha YZ450F '26
Opis
Osjećaj snage i potpuna kontrola ključni su za utrkivanje. Novi agregat motocikla YZ450F dodatno poboljšava jaku i linearnu snagu, kao i jednostavnost uporabe u niskim i srednjim rasponima te pruža bolji osjećaj snage na vrhu raspona, dok nova hidraulična spojka lakše prebacuje i pruža bolji osjećaj na točki spajanja. Novi agregat također ima ključne značajke, poput jedinstvenog rasporeda obrnute glave, usisnih ventila promjera 39 mm izrađenih od titana, kovanog aluminijskog klipa, ležaja s kliznim površinama na velikom kraju i suhog kartera.
Nove postavke okvira modela YZ450F osiguravaju izvrsnu stabilnost i učinkovitost u zavojima, po kojima je motocikl već poznat te dodatno pruža uglađeniju vožnju, bolji osjećaj vuče i puno bolji osjećaj stabilnosti na različitim terenima putem novog okvira i nadogradnje ovjesa.
Kako bi vam dala prednost natjecanja, Yamaha omogućuje prilagodbu performansi motora i šasije motocikla YZ450F različitim uvjetima vožnje putem aplikacije Power Tuner bez korištenja kutije s alatom. A kako biste zaštitili motocikl dok ne vozite, postoji nova značajka zaključavanja modula ECU za sprječavanje pokretanja agregata sve dok ne unesete lozinku u svoj telefon.
Novi motor s većom prilagodljivošću

Sustav usisa izmijenjen je promjenom oblika usisnog otvora i stijenke površine kako bi se manjim poprečnim presjekom postigao optimalni protok te stvorio okomiti vrtlog u komori za izgaranje. To povećava učinkovitost sagorijevanja u niskom i srednjem rasponu o/min, zadržavajući snagu višu u tom rasponu.
Novi okvir za bolje upravljanje i udobnost

Novi okvir sadrži preoblikovanu unutarnju konstrukciju i debljinu donjih cijevi te obostrane asimetrične nosače agregata za prilagodbu torzionog ponašanja okvira. To smanjuje krutost pri reakciji na potiske prema gore uz zadržavanje iste razine uzdužne, bočne i torzione krutosti. Na taj način postiže se mirniji i stabilniji osjećaj prednjeg kraja, poboljšana uravnoteženost podvozja i osjećaj kontakta, bolja stabilnost na kolotrazima i neravninama asfalta uzrokovanim kočenjem te manji prijenos težine.
Bolji osjećaj s hidrauličkom spojkom

Nova hidraulična spojka zamjenjuje prethodnu žičanu radi stabilnije učinkovitosti i održavanja konstantne točke spajanja tijekom neprekidne vožnje. Osigurava bolji osjećaj za točku spajanja, uglađenije djelovanje pera spojke i lakši rad.
Smanjenje buke

Ispuh modela YZ450F za 2026. tiši je zbog središnje postavljenog rezonatora i promjena ugađanja, dok je kut priključka ispušnog topa neznatno snižen kako bi se stvorilo više prostora za lakše podizanje na stražnjem blatobranu. Filtar zraka sada ima dodatni rezonator i cijev za smanjenje indukcijske buke.
Uglađenija vožnja i bolji osjećaj

Na novom modelu YZ450F predstavljen je novi okvir optimirane krutosti kojim se osigurava uglađenija vožnja, bolja udobnost i stabilniji osjećaj pri vožnji neravninama i doskocima. Motocikl i dalje održava izvrsnu stabilnost i performanse u zavojima po kojima je poznat.
Izmijenjene postavke ovjesa

Nadogradnjom ovjesa postiže se bolji osjećaj vuče i stabilnost. Stražnji amortizer nanovo je razvijen s tvrtkom KYB kako bi imao uglađeniji prijelaz iz sporog u brzo prigušivanje udaraca s tla. Tu je i novi ručni regulator prigušenja kompresije.
Detalji
- Novi motor s većom prilagodljivošću
- Novi okvir za bolje upravljanje i udobnost
- Lakša i uglađena hidraulička spojka
- Smanjene razine buke
- Stabilno i uglađeno preko neravnina
- Izmijenjene postavke ovjesa
- Novi stil
- Uređaj za zaključavanje modula ECU za sprječavanje krađe
- Novo sjedalo protiv klizanja
- Aplikacija Power Tuner za jednostavno podešavanje
Cijena
| YZ450F '26 | 11.299 EUR (mpc s PDV-om) |
Specifikacije
AGREGAT| Tip agregata | 4-takta, Hlađenje tekućinom, DOHC, 4-ventila, Jednocilindričan |
|---|---|
| Zapremina | 450 ccm |
| Promjer x hod | 97,0 mm x 60,8 mm |
| Omjer kompresije | 13,0 : 1 |
| Maksimalna snaga | N/A |
| Maksimalan okretni moment | N/A |
| Sustav podmazivanja | Suhi karter |
| Tip kvačila | Mokro, Višestruki diskovi |
| Sustav paljenja | TCI |
| Sustav pokretanja | Električno |
| Sustav prijenosa | Stalan otvor, 5-brzinski |
| Završni prijenos | Lanac |
| Potrošnja goriva | N/A |
| CO2 emisija | N/A |
| Rasplinjač | Ubrizgavanje goriva |
ŠASIJA
| Okvir | Dvostruke grede |
|---|---|
| Sustav prednjeg ovjesa | Teleskopska vilica |
| Hod ovjesa sprijeda | 310 mm |
| Kut prednje vilice | 27°05′ |
| Predtrag kotača | 121 mm |
| Sustav stražnjeg ovjesa | Link ovjes, Njihajuča ruka |
| Hod ovjesa straga | 295 mm |
| Prednja kočnica | Hidraulični jednostruki disk, Ø 270 mm |
| Stražnja kočnica | Hidraulični jednostruki disk, Ø 240 mm |
| Prednja guma | 80/100-21 51M |
| Stražnja guma | 120/80-19 63M |
DIMENZIJE
| Ukupna dužina | 2.175 mm |
|---|---|
| Ukupna širina | 825 mm |
| Ukupna visina | 1.275 mm |
| Visina sjedala | 965 mm |
| Međuosovinski razmak | 1.475 mm |
| Minimalna udaljenost od tla | 345 mm |
| Kapacitet spremnika goriva | 6,2 l |
| Kapacitet spremnika ulja | 1,2 l |
| Težina (s punim spremnikom ulja i goriva) | 110 kg |
Pratite nas
Facebook stranica
Twitter stranica
YouToube kanal