Yamaha WR 125R '26
Opis
Koliko jako volite svoje pustolovine? Model WR125R omogućuje vam da sve držite pod nadzorom. Bez obzira na to radi li se o kratkoj vožnji po lokalnim stazama ili nevjerojatnom putovanju u divljinu, pravi terenski pedigre, agregat velikog okretnog momenta, izvrsna ekonomičnost potrošnje goriva i okretno upravljanje modela WR125R omogućuju vam da odlučite koliko želite da bude velika vaša pustolovina.
Izrađen da se istakne u bilo kojem okruženju, WR125R jednako je dobar u gradu kao i na stazama. Uz odličnu reakciju gasa, odličan osjećaj dobiven od podvozja i ovjesa, dobro uravnotežene kočnice s prednjim ABS-om, višefunkcijske LCD instrumente, koji se povezuju s besplatnom aplikacijom MyRide, i svestranu vožnju bez napora, WR125R omogućuje zabavno kretanje gradskim okruženjima.
Ako želite pobjeći iz grada, savladavanje staza jednostavno je s podatnim ovjesom i okretnim okvirom modela WR125R, koji rade u skladu s prednjim kotačem od 21. inča i stražnjim od 18 inča, a oba su spremna za pustolovinu. Ako tome pridodate iznimno prilagodljiv položaj za vožnju, dobivate udobna i ugodna putovanja na svakom terenu.
Izvorne mogućnosti za dva sporta

Model WR125R izuzetno je udoban i ugodan za svakodnevnu vožnju s istinskim sposobnostima za dvostruku namjenu koje vam omogućuju pronalazak pustolovina na svakom terenu. Agregat s puno okretnog momenta, okretno podvozje i provjerena terenska tehnologija koji stoje iza njegovog zapanjujućeg, no jednostavnog dizajna čine ga savršenim strojem za istraživanje novih obzora u gradu i izvan njega.
Agregat izdašnog okretnog momenta sa značajkom VVA, zapremnine 125 ccm

Tekućinom hlađen SOHC agregat zapremnine 125 ccm, s četiri ventila i ubrizgavanjem goriva, pruža uzbudljive, ali lako upravljive performanse. Promjenjivi razvod ventila (VVA) osigurava izvrsna svojstva vožnje i dojmljive performanse u cijelom rasponu broja kretaja na cesti i izvan nje. Agregat se također bori protiv emisija s dva katalizatora, O2 senzorom i sustavom isparavanja, što ga čini sukladnim najnovijoj normi EU5+.
Višenamjenski LCD instrumenti

Instrumentna ploča je kompaktna i ima jednostavan pristup ključnim informacijama. Uz to, možete ga povezati s pametnim telefonom putem besplatne aplikacije MyRide kako biste prikazali informacije kao što su dolazni telefonski pozivi, poruke i preostala razina napunjenosti akumulatora.
Disk kočnice s prednjim ABS-om

Vrlo upravljiva i dobro uravnotežena snaga kočenja dostupna je na cesti i van ceste zahvaljujući kočnoj čeljusti s dva klipa koja pritišće prednji disk promjera 267 mm, dok stražnji disk ima jedan klip i promjer od 220 mm. Prednja kočnica opremljena je jednokanalnim ABS sustavom za pouzdano kočenje.
Izvrsna učinkovitost goriva

Možete uživati u slobodi vožnje motocikla bez prekida čak i na duljim pustolovinama, zahvaljujući kombinaciji iznimne ekonomičnosti potrošnje goriva od preko 40 km/l i spremnika goriva od 8 litara, što rezultira dometom od 320 km. Napomena: Domet i učinkovitost goriva ovise o stilu vožnje. Navedene vrijednosti utemeljene su na načinu rada WMTC.
Iznimno prilagodljiv položaj u vožnji

ednostavno upravljanje motociklom na svakom terenu zahvaljujući ravnom sjedalu koje osigurava iznimno eksibilan položaj u vožnji, što vam omogućuje slobodno kretanje na motociklu, premještanjem težine i pronalaženjem savršene ravnoteže. Glatke bočne ploče omogućuju jednostavan prijelaz iz stajaćeg u sjedeći položaj, dok široki oslonci za noge omogućuju puno bolji nadzor.
Detalji
- Izvorne mogućnosti za dva sporta
- Agregat izdašnog okretnog momenta sa značajkom VVA, zapremnine 125 ccm
- Višenamjenski LCD instrumenti
- Disk kočnice s prednjim ABS-om
- Izvrsna učinkovitost goriva
- Iznimno prilagodljiv položaj u vožnji
- Gume za sve uvjete
- Niski troškovi održavanja, čak i van ceste
- Šasija za avanturu
- Suvremeni dizajn na tradicionalan način
Cijena
| WR 125 R '26 | 4.999 EUR (mpc. s PDV-om) |
Specifikacije
AGREGAT| Tip agregata | 4-takta, Hlađenje tekućinom, SOHC, 4-ventila, Jednocilindričan |
|---|---|
| Zapremina | 125 ccm |
| Promjer x hod | 52,0 mm x 58,7 mm |
| Omjer kompresije | 11,2 : 1 |
| Maksimalna snaga | 10,7 kW (14,5 KS) @ 10.000 o/min |
| Maksimalan okretni moment | 11,3 Nm (1,2 kgf-m) @ 6.500 o/min |
| Sustav podmazivanja | Mokri karter |
| Tip spojke | Mokro, Višestruki diskovi |
| Sustav pokretanja | Električno |
| Rasplinjač | Elektronično ubrizgavanje goriva |
| Sustav paljenja | TCI |
| Sustav pokretanja | Električno |
| Sustav prijenosa | Stalan otvor, 6-brzinski |
| Završni prijenos | Lanac |
| Potrošnja goriva | 2,3 l / 100 km |
| CO2 emisija | 55 g/km |
ŠASIJA
| Okvir | Dvostruke grede |
|---|---|
| Sustav prednjeg ovjesa | Teleskopske vilice Ø 41 mm |
| Hod ovjesa sprijeda | 215 mm |
| Kut prednje vilice | 28°20′ |
| Predtrag kotača | 117 mm |
| Sustav ovjesa straga | Link ovjes, Njihajuča ruka |
| Hod ovjesa straga | 107 mm |
| Prednja kočnica | Hidraulični jednostruki disk, Ø 267 mm |
| Stražnja kočnica | Hidraulični jednostruki disk, Ø 220 mm |
| Prednja guma | 2.75-21 45P |
| Stražnja guma | 4.10-18 59P |
DIMENZIJE
| Ukupna dužina | 2.160 mm |
|---|---|
| Ukupna širina | 840 mm |
| Ukupna visina | 1.195 mm |
| Visina sjedala | 875 mm |
| Međuosovinski razmak | 1.430 mm |
| Minimalna udaljenost od tla | 240 mm |
| Kapacitet spremnika goriva | 8,1 l |
| Kapacitet spremnika ulja | 1,1 l |
| Ukupna težina | 138 kg |
Pratite nas
Facebook stranica
Twitter stranica
YouToube kanal