Yamaha Neo's 4T

Opis
Urbani život vrlo je opsežan. No ako postoji jedan aspekt gradskog života bez kojeg ne možete, to su vrijeme – i troškovi – kretanja gradom. Tu nastupa Neo's 4.
Ovim ekonomičnim 4-taktnim skuterom od 50 ccm sa samozatajnim oklopom i udobnom šasijom opušteno se možete kretati gradom. Dovoljno je malen za provlačenje kroz prometne gužve – a budući da teži samo 95 kg, s modelom Neo's 4 možete jednostavno manevrirati te ga je lako parkirati.
Dojmljive specifikacije obuhvaćaju lijevane kotače, dvostruke farove i LCD instrumentnu ploču s plavim pozadinskim osvjetljenjem. Uz mnogo spremišnog prostora ispod dvostrukog sjedala, model predstavlja inteligentan, moderan i praktičan način za zamijećen prolazak kroz grad.
Ako vam je put na posao i s posla najstresniji dio dana, možda trebate razmisliti kako primijeniti svoj životni stil. Praktičan, moderan i ekonomičan, Neo's 4 mogao bi biti ono što trebate kako biste putovanje na posao učinili nečim u čemu zaista uživate!
Inteligentno gradsko prijevozno sredstvo

S elegantnim tečnim linijama, Neo's 4 je gradsko skuter koji nema premca. Njegov bezvremenski, individualistički dizajn privlači poglede divljenja u svim situacijama. Stoga, bilo da putujete sami, bilo da imate suputnika, Neo's 4 predstavlja inteligentan način kretanja kroz grad.
LCD instrumentna konzola s pozadinskim osvjetljenjem

Za potpuno povjerenje u ovaj stroj, Neo's 4 prikazuje sve potrebne informacije. S pozadinskim osvjetljenjem plave boje, digitalna instrumentna ploča modela Neo's 4 sadrži i mjerač goriva, sat, brzinomjer te svjetla upozorenja. Stilski je dorađena, funkcionalna te u potpunosti pouzdana - baš kao i Neo's 4.
Praktičnost i udobnost

Oduševit će vas visoka razina udobnosti za vozača i putnika! Premda je ovo lagani skuter od "samo" 50 ccm, zbog ergonomičnog položaja u vožnji i prostrane unutrašnjosti djeluje kao veći model. Nismo zaboravili ni na putnike. Njihovu udobnost osiguravaju preklopivi oslonci za noge, dvostruko sjedalo i praktične drške.
Dizajn sa stilom

Samozatajni Neo's 4 ima elegantno zaobljen oklop i prednji dio s dvostrukim farom te izgleda dobro iz svakog kuta. Prednji i stražnji upušteni pokazivači smjera naglašavaju bezvremenski dizajn skutera i jasno je kako je Neo's 4 proizvod jednog od najvećih proizvođača skutera. Stoga nemojte dopustiti da vas zavedu jeftine imitacije.
Udobna i kompaktna šasija

Šasija modela Neo's osigurava mnogo prostora za dvije osobe - a ipak je dovoljno kompaktna za savladavanje zakrčenih gradskih ulica. Mnogo prostora za noge opušta u vožnji - a u spremištu ispod sjedala ima dovoljno prostora za integralnu kacigu. Budući da je težak samo 95 kg, ovim laganim skuterom vrlo se lako manevrira, dok parkiranje nikada nije bilo lakše!
Tih i ekonomičan 4-taktni agregat od 50 ccm, usklađen s normom EU4

Neo's 4 pogoni čisti, tihi i ekonomični 4-taktni agregat od 50 ccm hlađen tekućinom, a usklađen je s normama EU4. Ovaj agregat s ubrizgavanjem goriva i niskim emisijama razvija dovoljnu količinu snage za učinkovita urbana putovanja - a zahvaljujući mjenjaču Neo's 4 je najlakši i najugodniji način putovanja na posao.
Detalji
- Pametan urbani skuter
- Tekućinom hlađeni 4-taktni agregat od 50 ccm, usklađen s normom EU4
- Niska potrošnja goriva i male emisije plinova
- Lijevani kotači s velikim gumama od 12''
- Legendarni dizajn dvostrukih prednjih svjetala
- Instrument ploča s LCD zaslonom i elegantnim plavim pozadinskim osvjetljenjem
- Elegantna karoserija
- UBS (Unified Braking System) sustav nudi kontrolu
- Spremište ispod sjedala
- Priručna kuka za prtljagu
- Snaga i prostranost za udoban prijevoz suputnika
Cijena
| YN50F Neo's 4T | 18.990 kn (mpc s PDV-om) |
Specifikacije
AGREGAT| Tip agregata | Jednocilindričan, hlađenje tekućinom, 4-takta |
|---|---|
| Zapremina | 49 cc |
| Promjer x hod | 38,0 mm x 43,6 mm |
| Omjer kompresije | 12,0 : 1 |
| Maksimalna snaga | 2,30 kW @ 7.000 okr/min |
| Maksimalan okretni moment | 3,15 Nm @ 7.000 okr/min |
| Sustav podmazivanja | Mokri karter |
| Sustav pokretanja | Električno i nožno |
| Sustav prijenosa | Automatski s V-remenom |
| Sustav paljenja | TCI |
| Napajanje gorivom | Ubrizgavanje goriva |
ŠASIJA
| Okvir | Teleskopske vilice |
|---|---|
| Hod ovjesa sprijeda | 70 mm |
| Sustav stražnjeg ovjesa | Hidraulična njihajuća jedinica |
| Hod ovjesa straga | 60 mm |
| Prednja kočnica | Disk, Ø 190 mm |
| Stražnja kočnica | Bubanj, Ø 110 mm |
| Prednja guma | 120/70-12 |
| Stražnja guma | 130/70-12 |
DIMENZIJE
| Ukupna dužina | 1.840 mm |
|---|---|
| Ukupna širina | 663 mm |
| Ukupna visina | 1.125 mm |
| Visina sjedala | 790 mm |
| Međuosovinski razmak | 1.275 mm |
| Minimalna udaljenost od tla | 154 mm |
| Kapacitet spremnika goriva | 5,4 Litara |
| Ukupna težina | 95 kg |
Pratite nas
Facebook stranica
Twitter stranica
YouToube kanal