Yamaha YFM250R

Opis
Zanima Vas brza avantura ali tražite nešto drugačije? Sa YFM250R, imati ćete agilnost i snagu a Vaši kolege biti će ljubomorni. Krenite u avanturu i ubrzo ćete upoznati 250 ccm, 4-taktni agregat i njegove performanse. Napredan dizajn okvira doprinosi komforu i okretnom rukovanju. Ovjes dugog hoda upija neravnine, dok disk kočnice sprijeda i straga pružaju izvrsnu zaustavnu snagu. Ako tražite više, ne oklijevajte: sa YFM250R otkriti ćete najbrži put do zabave!
Istraživanje, svijet zabave i uzbudljivo iskustvo u prirodi s prijateljima - sve to Vam jamče Yamaha ATV vozila za slobodno vrijeme. Možete birati između sportskih i radnih modela. Od osnovnih modela do modela za iskusnije vozače. Postoji ATV vozilo za svačiji ukus i vozačko iskustvo. Svako ATV vozilo raspolaže tehnologijom i ergonomijom za svladavanje svih uvjeta vožnje kako biste mogli uživati u prirodi na opušten i ugodan način. A budući da naša ATV vozila troše malo goriva i zahtjevaju minimalno održavanje, Vi i Vaši prijatelji možete se jednostavno prepustiti avanturama i učiniti ih nezaboravnim.
Agresivan stil

Prepoznatljivi oklopi u R-stilu u kombinaciji sa prednjim svjetlima i novim grafikama pružaju impresivan izgled.
Snažan, 249 ccm, 4-taktni agregat

Lagan i snažan 249 ccm, 4-taktni agregat hlađen zrakom proizvodi živahne performanse. Karakterizira ga posebna, keramikom obložena stijenka cilindra koja smanjuje trenje i brže odvodi toplinu.
Geometrija ovjesa

Neovisan ovjes sprijeda sa podešavanjem predopterećenja u pet položaja nudi i dugačak hod.
Balansirani naplatci i kočiona kliješta

Lagani aluminijski naplatci i prednja kočiona kliješta doprinose smanjenju neovješene mase za odlične performanse ovjesa, ubrzavanje, kočenje i rukovanje.
Uglađeni prijenos

5-brzinski prijenos pruža fleksibilnost dok 29 mm rasplinjač nudi izvrstan odziv kroz cijeli područje rada.
Napredan okvir

Lagan, snažan sa kratkim međuosovinskim razmakom, pruža izvrstan komfor te odzivno rukovanje.
Detalji
- Snažan 4-taktni, 249 ccm agregat
- Obilje snage na niskim i srednjim okr/min
- Disko kočnice sprijeda i straga
- Lagano rukovanje
- Lagan i snažan okvir sa kratkim međuosovinskim razmakom
- Velika isporuka snage sa niskom potrošnjom goriva
- Agresivno stilizirana prednja svjetla
- Trkaći, R-stil oklopa
- Keramikom obložena stijenka cilindra
- Stilizirani srebrni naplatci
Cijena
| YFM250R | 44.900 kn (s PDV-om) Homologacija |
Specifikacije
AGREGAT| Tip agregata | 4 takta, 1 cilindar, SOHC, 2 ventila |
|---|---|
| Zapremina | 249 ccm |
| Promjer x hod | 74.0 mm x 58.0 mm |
| Omjer kompresije | 9.5 : 1 |
| Sustav podmazivanja | Uljna pumpa |
| Sustav pokretanja | Električno |
| Sustav prijenosa | 5 brzina |
| Završni prijenos | Lanac |
| Pogonski sustav | 2WD |
| Napajanje gorivom | Mikuni BSR 29 mm |
| Sustav hlađenja | Zračno hlađenje |
| Preporučeno ulje za agregat | Yamalube |
DIMENZIJE
| Ukupna dužina | 1.625 mm |
|---|---|
| Ukupna širina | 1.072 mm |
| Ukupna visina | 1.040 mm |
| Visina sjedala | 730 mm |
| Međuosovinski razmak | 1.110 mm |
| Minimalna udaljenost od tla | 100 mm |
| Kapacitet spremnika goriva | 9 lit |
| Ukupna težina | 150 kg (160 kg za homologirane modele) |
OKVIR
| Sustav prednjeg ovjesa | Neovisan, mogućnost podešavanja predopterećenja u 5 položaja |
|---|---|
| Hod ovjesa sprijeda | 190 mm |
| Sustav stražnjeg ovjesa | Njihajuća ruka, mogućnost podešavanja predopterećenja u 5 položaja |
| Hod ovjesa straga | 200 mm |
| Prednja kočnica | Dupli hidraulični diskovi |
| Stražnja kočnica | Hidraulični disk |
| Prednja guma | AT 20x7-10 |
| Stražnja guma | AT 19x10-9 |
Pratite nas
Facebook stranica
Twitter stranica
YouToube kanal