Yamaha Grizzly 125

Opis
Ako ste se odlučili za pravog pomočnika na četiri kotača, Grizzly 125 je pravo rješenje. Izdržljiv i praktičan, može ga voziti svatko, bez obzira na prethodno iskustvo - prebacite automatski prijenos u hod unaprijed, dodajte gas i krenite. Idealan za lake zadatke na farmi, u voćnjaku ili u vinogradu. Dizajniran za pouzdan, ugodan i lagan rad te zahtjeva minimum održavanja. Transport ovog ATV vozila također je jednostavno zahvaljujući praktičnim dimenzijama. Što još možete tražiti od prijatelja?
Yamaha radna ATV vozila osmišljena su s jednim ciljem: pojednostaviti posao u ekstremnim uvjetima rada. Ova filozofija utkana je u svaki detalj. Kao agregati sa puno okretnog momenta kada nastavljate vožnju bez obzira na vrstu terena ili kada je teret koji prevozite zaista težak; tehnologija koja olakšava posao kao naprimjer automatski prijenos i servo upravljač (Electric Power Steering); te ergonomski dizajn, znači da ćete se osjećati ugodno nakon napornog radnog dana. Plus, ovo su vozila sa malom potrošnjom goriva i niskim troškovima održavanja. Yamaha radna ATV vozila neumorni su radni strojevi - ali to nisu sve što predstavljaju. Kada vrijeme dopusti, ova vozila mogu biti i izuzetno zabavna.
Precizan dizajn agregata

4-taktni agregati u Yamaha ATV vozilima proizvode maksimalan okretni moment koji je dostupan od malih okr/min. To znači povećanu trakciju na svim vrstama terena. Grizzly 125 karakterizira 125 ccm, 4-taktni agregat sa 1 cilindrom, napravljen za izvanrednu pouzdanost.
Jednostavan prijenos

Potpuno automatski prijenos s V-remenom znači da nema klasičnih izmjena brzina što ovaj ATV ujedno čini izuzetno praktičnim za vožnju - pogotovo prilikom dulje vožnje.
Ergonomski dizajn

Svako Yamaha ATV vozilo napravljeno je za laku uporabu i rukovanje bez obzira na vozačevo prethodno iskustvo. Grizzly 125 nije iznimka. Čak i neiskusni vozači ostati će oduševljeni lakoćom rukovanja.
Velika udaljenost od tla

Kompaktan dizajn agregat dozvoljava vožnju sa velikim odmakom od tla, osiguravajući izvrsnu stabilnost i ugodno iskustvo vožnje. Snažna zaštita agregat štiti sami agregat i okvir od oštećenja u slučaju nailaska na prepreku.
Električno pokretanje

Pokretanje Grizzly-a 125 je lako zahvaljujući pouzdanom električnom sustavu pokretanja pritiskom na prekidač. Potom, odaberite hod unaprijed ili unazad, dodajte gas i krenite. Vrlo jednostavno.
Ovjes s "A" rukom

Grizzly 125 karakterizira čvrst ovjes koji pruža udobnost čak i na neravnoj podlozi. Neovisan prednji ovjes s "A" rukom i izdržljiva stražnja njihajuća ruka sa velikim hodom upijaju sve neravnine za uglađenu vožnju i rukovanje.
Detalji
- Jednostavno rukovanje
- Jednostavna mehanika
- Unaprijed, unazad + neutral
- Jednostavan za transport
- Pouzdan
- Električno pokretanje pritiskom na prekidač
- Lagan i kompaktan
- Potpuno automatski sustav prijenosa s "V"-remenom
- Široki blatobrani
- Parkirna kočnica montirana na upravljač
- Podesivi limitator gasa
- Potpuno zatvorene bubanj kočnice sprijeda i straga
Cijena
| Grizzly 125 | 31.500 kn (s PDV-om) |
Specifikacije
AGREGAT| Tip agregata | 4 takta, 1 cilindar, SOHC, 2 ventila |
|---|---|
| Zapremina | 124 ccm |
| Promjer x hod | 49.0 mm x 66.0 mm |
| Omjer kompresije | 9.0 : 1 |
| Sustav podmazivanja | Uljna pumpa |
| Sustav pokretanja | Električno |
| Sustav prijenosa | V-remen, automatik, F/N/R |
| Završni prijenos | Lanac, pogon na stražnje kotače |
| Pogonski sustav | 2WD |
| Napajanje gorivom | Mikuni VM18SH/1 |
| Sustav hlađenja | Zračno hlađenje |
| Preporučeno ulje za agregat | Yamalube |
DIMENZIJE
| Ukupna dužina | 1.700 mm |
|---|---|
| Ukupna širina | 990 mm |
| Ukupna visina | 990 mm |
| Visina sjedala | 685 mm |
| Međuosovinski razmak | 1.080 mm |
| Minimalna udaljenost od tla | 145 mm |
| Kapacitet spremnika goriva | 7 lit |
| Minimalni radijus okretanja | 2.9 m |
| Kapacitet spremnika ulja | 1.45 lit |
OKVIR
| Sustav prednjeg ovjesa | Neovisan |
|---|---|
| Hod ovjesa sprijeda | 70 mm |
| Sustav stražnjeg ovjesa | Njihajuća ruka |
| Hod ovjesa straga | 80 mm |
| Prednja kočnica | Zatvoreni dvostruki bubnjevi |
| Stražnja kočnica | Zatvoreni bubanj |
| Prednja guma | AT 20x7-8 |
| Stražnja guma | AT 22x10-8 |
MAKSIMALNO OPTEREĆENJE
| Prednji nosači za teret | 5 kg |
|---|---|
| Stražnji nosači | 10 kg |
Pratite nas
Facebook stranica
Twitter stranica
YouToube kanal